سوالات متداول

فروشگاه صدا باما تلاش می‌کند محیطی امن و شفاف برای خرید اینترنتی انواع: باند اکتیو، پسیو، بلندگو سقفی، دیواری، ستونی، آمپلی فایر، پاور میکسر، میکروفن باسیم، بیسیم و یقه ای و هدمیک و سایر محصولات مربوط به پخش و اجرای زنده، فراهم کند. ما تلاش می‌کنیم محصول با کیفیت و خدماتی نوین ارائه کنیم.

ممکن شما قبل خرید از فروشگاه صداباما سوالاتی داشته باشید که ما سعی کردیم در ادامه رایج ترین آنها را پاسخ دهیم.

بله امکان خرید اینترنتی از وب سایت صدا باما وجود دارد، همچنین برای اطمینان خاطر از قیمت می‌توانید با فروشگاه در ساعات اداری تماس بگیرید، اما تمام تلاش ما اینه که مرتباً قیمت ها بروز شود.

تمام تلاش ما اینه که مرتب قیمت محصولات بروز بشه، اما جهت اطمینان میتونید قبل از خرید تماس بگیرید. همچنین تاریخ بروزرسانی هر محصول در صفحه آن وجود دارد که شما اطمینان حاصل کنید. البته در شرایطی که قیمت دلار بصورت لحظه ای تغییرات چشمگیری نداشته باشد.

بله میتوانید با شماره های فروشگاه تماس بگیرید تا همکاران ما در انتخاب محصول راهنمایی کنند.

خیر – انجام تعمیرات مربوط میشه به واحد های تخصصی این حوزه، فروشگاه صدا باما تنها محصولاتی که دارای خدمات پس از فروش هستند را پشتیبانی می‌کند.

بله سیاست ما در فروشگاه صداباما شفافیت و صداقت است. تلاش ما ارائه محصولاتی است که کیفیت مناسبی داشته باشند. که این مورد با شفافیت در صفحه هر محصول با نام شرکت سازنده و تاریخچه آن قرار گرفته است.